09124866548

قفسه بندی چیست ؟ انواع قفسه بندی با قیمت عالی + گارانتی

امروزه با ورود به هر فروشگاه، مغازه، شرکت و حتی مکان ها و مجموعه های بسیار بزرگ مثل کارخانجات، انبار های مختلف ،  قفسه بندی های متنوع و متفاوتی که بنا به نیاز هر حرفه ای ساخته شده است را مشاهده می کنیم.
انواع قفسه بندی و تاریخچه آن
در نگاه اول شاید ما متوجه ضرورت وجود قفسه و قفسه بندی نباشیم، اما اگر به گذشته هم نگاهی بیاندازیم گذشتگان ما وسایل خود را در گنجه ها و طاقچه ها که شکل ساده ای از قفسه بندی بودند نگهداری می کردند و ما در می یابیم که نیاز مشاغل و حتی اشخاص به قفسه بندی از گذشته هم بوده است و تاکنون هم ادامه دارد .
قفسه بندی
با کمی دقت و تامل در می یابیم که بدون وجود قفسه بندی متناسب با هر مجموعه آن مکان بسیار نا مرتب و غیر حرفه ای و پیدا کردن اجناس چیده نشده بسیار کار سخت و دشواری می باشد . قفسه ها انواع و اقسام بسیار متفاوت و متنوعی دارند که هر کدام از لحاظ جنس ، روش ساخت، روش نصب و ... متفاوت هستند که بنا به استفاده مورد نظر گرفته شده از قفسه ها و جنس و کاربرد آنها،  قیمت قفسه ها نیز متفاوت می باشد . در شهر تهران جایی که ما میتوانیم با خیال راحت و قیمت مناسب و تنوع بالا انواع قفسه های مورد نظر از مصرف شخصی تا برای مصارف بزرگ و عمده پیدا کنیم مغازه ها و فروشگاه های قفسه بندی حسن آباد تهران می باشد که می توان از مراکز قفسه بندی حسن آباد به عنوان یکی از مراکز مهم و عمده در تهران نام برد .
نصب قفسه و اصول قفسه بندی نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد که حتما افراد خبره در این کار باید این کار را انجام دهند و در صورت رعایت نکردن اصول نصب قفسه بندی ممکن است دچار ضرر و زیان فراوان شویم. هر چه زمان می گذرد تنوع در قفسه سازی و قفسه بندی بیشتر و تنوع بالا تر می رود و هر شغلی در مکان خود نیاز به قفسه بندی متناسب با آن حرفه را دارد . قطعا نوع قفسه بندی که در یک هایپر مارکت استفاده می شود با نوع قفسه بندی که در یک کتابخانه ی شخصی یا یک انبار خاص به کار می رود بسیار متفاوت می باشد که برای حس این تفاوت و جستجوی قفسه مورد نظر با مراجعه به مراکز قفسه بندی حسن آباد می توان شاهد این تنوع از نزدیک باشیم.
مرکز قفسه بندی در میدان حسن آباد
پس ما می توانیم بگوییم که ضرورت قفسه بندی در بسیاری از مشاغل مشاهده می شود و بدون قفسه بندی مناسب کارشان دچار مشکلات فراوان می باشد . اما نکته ای برای اکثریت مشاغل مهم است داشتن قیمت مناسب و همچنین کیفیت بالا برای قفسه بندی می باشد که همانطور که در توضیحات قبلی هم گفتیم با مراجعه به مراکز فروش قفسه بندی که درحسن آباد می باشد به طور حتم می توان قیمتی مناسب تر و مهم تر از آن کیفیتی بالاتر از هر مکانی پیدا کرد . 
 قفسه ها کاربرد های فراوانی از جمله نگهداری؛که ممکن است نگهداری اطلاعات، نگهداری موادغذایی، مواد بهداشتی و... نیز همچنین وسایل های گوناگون، طبقه بندی،دسترسی سریع، حمل و نقل و... دارد.
قفسه ها به چند نوع تقسیم می شوند و جنس آن ها از چیست؟
- اداری و خدماتی
- فروشگاهی 
- انبارداری
- خانگی و تزئینی 
- قفسه های نگهداری مواد بهداشتی مانند: داروخانه ها
- قفسه های نگهداری مواد غذایی   
انواع قفسه بندی
جنس قفسه ها از موادی مثل فلز، چوب، پلاستیک ساخته می شود، که از بین این ها قفسه های فلزی بیشترین مصرف را دارند که علت آن هم استحکام زیاد و قابل دسترس بودن آسان نسبت به چوب و پلاستیک است. قفسه های چوبی بیشتر در طراحی های تزئینی و اکثرا در کتابخانه ها و خانه ها به کار می رود.قفسه های پلاستیکی هم بیشتر در سرویس های بهداشتی و حمام به کار گرفته می شود.
قفسه ها چند دسته هستند؟ قفسه ها به دو دستهُ ثابت و متحرک تقسیم می شوند، که انتخاب هر یک از آنها براساس نیاز است.
قفسه های صنعتی چگونه قفسه هایی هستند؟ قفسه های صنعتی بیشتر از نوع فلز هستند و طراحی کاملا برهنه دارند.اغلب این قفسه ها در کارخانه ها و یا در انبار های و مراکز نگهداری اطلاعات و پرونده ها به کار می روند، این نوع قفسه ها با فریم فلزی ساخته می شوند و فضای زیادی را اشغال می کند. تعداد این قفسه ها بسیار زیاد است و عمده کاربرد آنها ذخیره و نگهداری می باشد.
قفسه بندی در تهران
قفسه های شناور چه خصوصیت هایی دارند؟ قفسه های شناور برخلاف قفسه های ثابت هیچ تکیه گاه قابل مشاهده ای ندارند به نظر می رسد که به تنهای روی دیوار  قرار گرفته اند و آویزان شده اند. اگر قفسه های شناور به طور ایمن و از جنس قوی و مستحکم باشد می تواند پایدار باشد و وزن مناسبی را تحمل کند.قفسه های آویزان قفسه هایی هستند که روی لوله ها، طناب ها یا سایر اشکال تکیه گاه آویزان شده اند.
قفسه های براکت دیواری ثابت: قفسه بندی براکت ثابت یکی از رایج ترین قفسه ها است، به ویژه به این دلیل که به عنوان ایمن ترین نیز معرفی می شود.  در این سیستم، براکتها به دیوارها و قفسههایی روی آنها متصل میشوند. مزیت این سیستم این است که با اتصال به دیوار، احتمال سقوط یا شکستن آن کمتر است. این یک گزینه عالی برای خانه هایی با کودکان و یا حیوانات خانگی است.
قفسه بندی پالت راک: یکی از رایج ترین ویژگی های همهُ انباری ها استفاده از قفسه بندی پالت صنعتی است. اینها سنگین ترین قفسه های ذخیره سازی  هستند. قفسه های پالت فلزی به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از لیفتراک بارگیری و تخلیه بشود. قفسه های راک بسیار کارآمد هستند زیرا  هیچ یک از کارهای سنگین آن  به صورت دستی انجام نمی گیرد، این قفسه ها همه کاره هستند. 
عکس قفسه بندی
امروزه قفسه ها بسیار پرکاربرد هستند و تقریبا همه جا دیده می شوند، هر نوعی از قفسه کاربرد منحصربهفرد خود را دارند و می توانند به ما خیلی در زمینه های مختلف کمک کنند.در عصر و زمان حال، قفسه ها بسیار قابل استفاده و حائز اهمیت هستند، به طوری که شما در اطراف خودتان می توانید کاربرد و اهمیت آنها را با یک نگاه ساده درک کنید.
آن ها می توانند به ما در زمینه های مختلف کمک شایانی کنند.شما قفسه ها را می توانید در انبارها،صنعت،مغازه ها و حتی در اتاق و خانهُ خودتان پیدا کنید که این موضوع اهمیت قفسه ها را ثابت می کند.
اینجا بورس قفسه بندی با عالی ترین قیمت و نصب رایگان است !

قفسه بندی چیست؟

قفسه بندی سبکی و شیوه ای است که در آن از سازه  و ساخته هایی استفاده می شوند، که بتوان بر روی آن سازه ها و ساخته ها، وسایل و... را قرار داد. قفسه ها ممکن است از نوع فلزی ، چوبی و یا حتی پلاستیکی باشند که جنس آن ها بسیار پر معنی است. 
قفسه بندی فروشگاه ها:
شاید یکی از مواردی از قفسه بندی که معمولا با آنها برخورد داریم ،قفسه بندی فروشگاهی است. لازم به ذکر است که قفسه بندی فروشگاهی باید استحکام بالا و زیبایی داشته باشند. این قفسه ها اکثر اوقات از فلز با تنوع های رنگی ساخته می شوند، تا بتوانند شخص را به خود جذب کنند.
قفسه فروشگاهی
قفسه های رنگی: 
دقت کنید که این قفسه ها بیشتر برای جذب اشخاص به کار میروند، شما می توانید این نوع قفسه ها را در مراکز خرید، قفسه های فروشندگان لباس و پوشاک، فروشندگان شال و روسری، لوازم تحریر و...یافت کنید. سایز های این نوع قفسه ها در اندازه های مختلفی با توجه به کاربردشان سفارش داده می شود.
قفسه بندی های صنعتی و انبارداری: 
قفسه های صنعتی بیشتر از نوع فلز هستند و طراحی کاملا نمایان و برهنه دارند.اغلب این قفسه ها در کارخانه ها و یا در انبار ها و مراکز نگهداری اطلاعات و پرونده ها به کار می روند. این نوع قفسه ها با جنس و فریم فلزی ساخته می شوند و فضای زیادی را اشغال می کند. تعداد این قفسه ها بسیار زیاد است و عمده کاربرد آنها ذخیره و نگهداری می باشد. دقت کنید که در این نوع از قفسه ها، زیبایی کاربرد بسیاری ندارد و ملاک و ارزش آن ها بیشتر به خاطر دوام و استحکام آن ها است که اغلب با فلزات ضخیم ساخته می شوند.
قفسه بندی پرورش قارچ:
قفسه بندی پرورش قارچ ها بسیار مهم و پرکاربرد است ، که اصول بندی و رعایت نکات آن باعث افزایش سلامت و تعداد قارچ ها می باشد و عدم توجه به آن باعث از بین رفتن قارچ ها و محصولات می شود. دقت کنید که جنس ، ارتفاع قفسه ها، عرض و طول قفسه ها بسیار مهم و قابل توجه است که دلایل آنها حفظ استاندارد دما، نور، و جمع آوری آسان در هنگام برداشت است.
قفسه بندی قارچ
قفسه های شناور چه خصوصیت هایی دارند؟ 
 ماجرای قفسه های شناور کاملاً عکس قفسه های ثابت است. تشخیص تکیه گاه آنها کار دشواری است، به گونه ای که اگر شخصی آن ها ببیند گمان می کند بدون هیچ پایه ای قرار گرفته اند.
اگر ساخت قفسه های شناور مطابق استاندارد باشند به گونه ای که از نظر استحکام و قوی بودن، خودشان را نشان دهند ، قادر خواهند بود که وزن های مناسب را تحمل کنند ، این نوع قفسه ها اکثراً با لوله و یا طناب ساخته می شوند.
قفسه های براکت دیواری ثابت:
قفسه بندی براکت ثابت یکی از رایج ترین قفسه ها است، به ویژه به این دلیل که به عنوان ایمن ترین نیز معرفی می شود. در این سیستم، براکتها به دیوارها و قفسههایی روی آنها متصل میشوند. مزیت این سیستم این است که با اتصال به دیوار، احتمال سقوط یا شکستن آن کمتر است. این یک گزینه عالی برای خانه هایی با کودکان و یا حیوانات خانگی است.
قفسه بندی پالت راک فلزی:
یکی از رایج ترین ویژگی های همهُ انباری ها استفاده از قفسه بندی پالت صنعتی است. اینها سنگین ترین قفسه های ذخیره سازی  هستند. قفسه های پالت فلزی به گونه ای طراحی شده اند که با استفاده از لیفتراک بارگیری و تخلیه بشود. قفسه های راک بسیار کارآمد هستند زیرا  هیچ یک از کارهای سنگین آن  به صورت دستی انجام نمی گیرد، این قفسه ها همه کاره هستند. 
وزن قفسه پالت راک فلزی: تقریبا 1تن(1000 کیلو گرم) و ارتفاع قفسه:5.6 یا 6 متر 
طول قفسه:  100 الی 500 سانی متر و عمق قفسه: 4.4 متر
قفسه بندی فلزی سنگین
قفسه بندی داروخانه:
قفسه بندی داروخانه ها بسیار حیاتی و پر اهمیت است که قراردادن دارو ها و مواد بهداشتی بر اساس ترتیب و اهمیت آن است. جنس قفسه های داروخانه عمدتا از چوب MDF می باشد که در دکوراسیون داخلی داروخانه، میز نسخه و ویترین یا هم چنین تابلو های آن به کار میرود.
عکس قفسه بندی

کاربرد و انواع قفسه بندی

قفسه ها کاربرد های فراوانی از جمله نگهداری؛که ممکن است نگهداری اطلاعات، نگهداری موادغذایی، مواد بهداشتی و... نیز همچنین وسایل های گوناگون، طبقه بندی،دسترسی سریع، حمل و نقل و... دارد.
انواع قفسه بندی
قفسه ها به چند نوع تقسیم می شوند و جنس آن ها از چیست؟
• اداری و خدماتی: در این نوع از قفسه بندی ها بیشتر به کارکرد و طول عمر آنها وابسته است تا به زیبایی و شیک بودن آنها و هدف آنها بیشتر ارائه خدمات در اسرع وقت است.
در این نوع قفسه بندی ها سعی می شود تا حداقل فضا اشغال بشود.
• فروشگاهی: شامل قفسه هایی مانند: ماکارونی، روغن ، قفسه های نگهداری عسل ، قفسه بندی مغازه ها و سوپرمارکت ها ، قفسه های عطاری ،و...
• انبارداری: این نوع قفسه بندی یک از مهم ترین کاربرد ها را دارد.   عموماً برای کارخانجات و مراکز نگهداری و انبار وسایل و موادغذایی به کار میروند ،که مرحلهُ بعد آن پخش است.
• خانگی و تزئینی: مانند قفسه های اتاق ها، کتابخانه، انبار های خانگی، قفسه بندی آشپز خانه ها، کابینت ها، قفسه بندی گلخانه، راه پله، قفسه بندی کشور و کمد های دیواری، قفسه های گلدان و قفسه های ظروف و... است. کاربرد این نوع قفسه ها بسیار متنوع هستند.
• قفسه های نگهداری مواد بهداشتی و پزشکی مانند: قفسه های داروخانه ها، قفسه های لوله های آزمایشی و ژنتیکی
• قفسه های نگهداری مواد غذایی و قفسه های  سردخانه ها
جنس قفسه ها از موادی مثل فلز، چوب، پلاستیک ساخته می شود، که از بین این ها قفسه های فلزی بیشترین مصرف را دارند.
علت آن هم استحکام زیاد و قابل دسترس بودن آسان  نسبت به چوب و پلاستیک است. 
قفسه های چوبی بیشتر در طراحی های تزئینی و اکثرا در کتابخانه ها و خانه ها به کار می رود. قفسه های پلاستیکی هم بیشتر در سرویس های بهداشتی و حمام به کار گرفته می شود.
قفسه ها به دو دستهُ ثابت و متحرک تقسیم می شوند، که انتخاب هر یک از آنها براساس نیاز است.
 متحرک مانند: قفسه های ریلی، قفسه های اتاق عمل و 
پزشکی، قفسه های خودروها در شرکت های سازنده و...
ثابت مانند: قفسه های پالت راک فلزی،قفسه های فروشگاه ها،قفسه های کابینت و...

سفارش قفسه های انبارداری و انواع آن در تهران

کشور ایران و استان تهران یکی از سازندگان اصلی صنعت قفسه سازی در خاورمیانه است. عموم و اکثر قفسه ها را با نیروی جوان و فعال خود می سازد و می شود گفت که کشور ایران در این زمینه جزء صادر کنندگان است.
در خصوص اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش می توانید با این شماره ها تماس بگیرید و یا به آدرس مذکور بروید. 
آدرس: میدان حسن آباد، روبه روی درب آتش نشانی ، پلاک 3
موبایل : 09124866548 - 09122167813
تلفن : 02166701410 - 02166711464

قفسه های ریلی

این نوع قفسه های فلزی هستند که بیشتر توسط بانکداری ها ،مؤسسات مالی و اعتباری و یا اداری ، کتابخانه ها، بایگانی ها و سایر ارگان ها استفاده می شوند.
کاربرد: این نوع قفسه ها بدون هیچ گونه نیازی به پیچ و مهره می باشند و بسیار مقاوم هستند، که در جهت حفظ اطلاعات و پرونده ها،اسناد و مدارک بخصوص در مدارس به وفور وجود دارند. ابعاد و اندازهُ ارتفاع ، دهانه، طول و عرض اینوع قفسه بندی ها سفارشی و به دست مشتری است.دقت کنید که قفسه های ریلی خود به دو دستهُ الکترونیکی و دستی تقسیم میشوند، که نوع الکترونیکی آن به مراتب هزینهُ بیشتری دارد و قابل تعمیر هستند.

قفسه های انبارسردخانه

این نوع قفسه بندی های برای دمای زیر صفر تهیه می شوند، که عمده استفادهُ آن برای نگهداری مواد پزشکی و بیولوژیکی و همچنین نگهدارنده های مواد غذایی قابل فساد است.دقت کنید که در این نوع از قفسه بندی ها باید جنس دیواره های اتاق یا انبار و همچنین کف پوش آن عایق باشد ،تا دمای مورد نظر به قفسه ها انتقال داده شود.

قفسه های پیچ و مهره

قفسه های پیچ و مهره عمومیت و محبوبیت بیشتری نسبت به سایر قفسه بندی ها دارند. 
از جمله مزیت های قفسه ی پیچ و مهره ای که می توان نام برد استحکام آنها و کم هزینه بودن آنها و همچنین تحمل وزن های مختلف است.امروزه این نوع قفسه بندی به دلیل یک نوع قفسه بندی قدیمی و ایجاد قفسه های جدید و نوین، مناسب آینده و صنعت آینده نیستند. آنها بیشتر در تعمیرگاه ها ،انباری های خانگی و بقالی ها یا سوپر مارکت های محلی یافت می شوند.
نکتهُ جالب این است که با پیشرفت فناوری و گذشت زمان هنوز قفسه ها جایگاه خاص خود را دارند و در اغلب محیط پیرامون خود می توانیم آنها را یافت کنیم، آنها در صنعت ، انبارها ، خانه ها و... یافت می شوند.
تعداد بازدید این مطلب : 2383
تماس با ما
آدرس: میدان حسن آباد، روبه روی درب آتش نشانی ، پلاک 3
موبایل : 09124866548 - 09122167813
تلفن : 02166701410 - 02166711464
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح