09124866548

قفسه بندی فروشگاهی با قیمت عالی + ارسال رایگان

یکی از انواع قفسه بندی ها،  قفسه بندی فروشگاهی می باشد  که بسیار رایج تر از قفسه بندی های دیگر است . وقتی به فروشگاه های مواد غذایی وارد می شویم با قفسه های سنگین و مدرن فروشگاهی که پر از مواد غذایی است روبرو می شویم که دارای چیدمانی مرتببا وجود قفسه بندی می باشد و همین امر باعث انتخاب راحت تر و دقیق تر خریدار برای کالای مورد نظر خود می باشد. هر قفسه کالای مرتبط و هماهنگبا خود را دارد.

قفسه بندی های فروشگاهی

به طور مثال وقتی به یک فروشگاه مواد غذایی وارد می شویم یک یا چند قفسه مربوط به حبوبات، قفسه دیگر تنقلات و قفسه های دیگر شامل موارد دیگر می باشد . بدون وجود قفسه های فروشگاهی انتخاب برای خریدار سخت و چیدمان برای فروشنده و انبار گردانی برای کارمند بخش انبار بسیار سخت خواهد بود . رایج ترین و پر فروش ترین نوع قفسه در صنعت قفسه سازی قفسه های سنگین فروشگاهی می باشد که با افتتاح فروشگاه های جدید ما شاهد جدید ترین قفسه بندی فروشگاه مواد غذایی می باشیم.

قفسه بندی قدیمی فروشگاهی

بسیاری از فروشگاه های قدیمی مواد غذایی هم به بعد از چند سال و با آمدن قفسه های فروشگاهی مدرن به دنبال تعویض قفسه های قدیمی خود با کمک فروشندگان و نصابان متخصص این کار می روند که به طور یقین می توان گفت که همین تعویض و تبدیل قفسه های قدیمی به قفسه های مدرن فروشگاهی در جذب مشتری هم بسیار تاثیر گذار می باشد و باعث فروش بیشتر فروشندگان می شود  بعضی ار فروشگاه های مواد غذایی از قفسه بندی سنگین فروشگاهی به صورت راهرویی استفاده می کنند که خریدار خود کالای مورد نظر خود را انتخاب می کند و دیگر نیاز به درگیر کردن فروشنده نمی باشد .

وقتی صحبت از انواع مختلف قفسه بندی خرده فروشی می شود، رایج ترین آنها قفسه بندی فروشگاهی یا همان  قفسه فلزی فروشگاهی شماست. احتمالاً آنها را در اکثر فروشگاه ها و در تمام قالب های خرده فروشی پیدا خواهید کرد به این دلیل است که آنها بسیار کاربردی هستند و می توانند انواع محصولات را در خود جای دهند. قفسه بندی فروشگاهی قلب هر خواربارفروشی و فروشگاه رفاهی است، اما این وسایل اساسی فروشگاه اغلب بدیهی تلقی می شوند. مشتریان در یک بازدید متوسط ده‌ها بار با قفسه‌های فروشگاه ارتباط برقرار می‌کنند. هم نوع وسایل قفسه بندی و هم محل قرارگیری آنها تاثیر زیادی بر تجربه خریداران دارد، اگرچه بیشتر آن ناخودآگاه است. قفسه‌بندی‌های فروشگاه شما قبل از طراحی، ساخت یا خرید از یک فروشنده، شایسته نگاهی عمیق هستند. واحدهای قفسه بندی یک جزء اساسی در هر چیدمان فروشگاه است.

چرا قفسه بندی فروشگاهی اینقدر مهم است؟

دلیل اهمیت قفسه های خرده فروشی شما ساده است شما باید محصولات خود را به مشتریان خود ارائه دهید اما شما نمی توانید به سادگی محصولات خود را بدون هیچ فکری در مورد نحوه نمایش آنها به نمایش بگذارید. شما باید محصولات خود را به گونه ای معرفی کنید که خریداران را به خرید آنها ترغیب کند. اینجا جایی است که قفسه شما وارد می شود.

قفسه بندی سوپرماکتی

مزایای قفسه فروشگاهی

قفسه بندی فروشگاهی در بسیاری از مشاغل خرده فروشی، به ویژه سوپرمارکت ها پایه اصلی است. قوی و همه کاره است و هنگام انتخاب این نوع سیستم قفسه فروشگاهی گزینه های زیادی وجود دارد. به عنوان مثال، چندین گزینه رنگ و لوازم جانبی وجود دارد که می تواند برای هماهنگی با اهداف و رنگ های برند شما استفاده شود. این نوع قفسه بندی همچنین به به حداکثر رساندن فضا برای محصولات شما کمک می کند و به شما امکان می دهد محصولات را روی هم قرار دهید. علاوه بر رنگ ها و سبک ها، قفسه بندی فروشگاهی به این معنی است که می توانید تا جایی که می‌خواهید نزدیک یا دور بریزید یا یک ردیف بلند از قفسه ها را با چیدن به صورت افقی ایجاد کنید و کلاهک های انتهایی را در انتهای یک راهرو اضافه کنید. از آن برای ایجاد پلان طبقه خود با انعطاف پذیری امکان تغییر آن در صورت لزوم استفاده کنید.
قفسه فروشگاهی
گزینه عالی قفسه بندی فروشگاهی، به خرده فروشان اجازه می دهد تا کالاها را در قفسه ها نمایش دهند و در عین حال فضای کف خرده فروشی خود را به حداکثر برسانند.
این یک گزینه قفسه بندی انعطاف پذیر است. به راحتی قابل تنظیم است، و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر و جذاب است.
محصولات خرده‌فروشی را مرتب نگه می‌دارد و پیدا کردن و دسترسی به آن‌ها برای مشتریان آسان است.
نصب قفسه های فروشگاهی بسیار ساده است و در صورت نیاز به تغییر به راحتی قابل تنظیم هستند.
انعطاف پذیری را ارائه می دهد، می تواند یک یا دو طرفه باشد، و اجزای آن را می توان به دلخواه بازآرایی و پیکربندی کرد.
قفسه بندی فروشگاهی در طیف گسترده ای از اشکال، اندازه ها و سبک ها موجود است.
به سرعت توجه مشتریان را به خود جلب می کند، و همچنین فروشگاه های خرده فروشی را قادر می سازد تا محصولات اضافی را با درپوش نهایی نمایش دهند تا حجم فروش بهبود یابد.

چوب یا فلز کدام یک برای قفسه بندی فروشگاه های خرده فروشی بهترین است؟

حتی اگر در گذشته از یکی یا هر دوی این گزینه ها استفاده کرده باشید، باز هم باید در نظر بگیرید که کدام نوع قفسه برای فروشگاه شما بهترین است. بیا یک نگاهی بیندازیم.
قفسه فلزی فروشگاهی
فلز در بسیاری از فروشگاه‌ها محبوب است، زیرا محکم، مقرون به صرفه، نصب آسان، تمیز نگه داشتن آن ساده است و به راحتی می‌توان آن را برای قرار دادن کالاها در انواع و اندازه‌های مختلف تنظیم کرد. قفسه‌های فلزی را می‌توان با گیره‌های مخصوص یا پشتی دیواری جفت کرد که به شما امکان می‌دهد با وسایلی مانند قلاب‌های صفحه نمایش، سینی‌ها، آویزها، سطل‌ها و سبدها، لوازم جانبی خود را بپوشانید.
قفسه فلزی فروشگاهی
قفسه چوبی فروشگاهی
این نوع قفسه فروشگاهی در برخی از مکان‌های خرده‌فروشی مانند جواهرات‌فروشی، داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لباس نیز به خوبی کار می‌کند. چوب همچنین ظاهر منحصر به فردی را برای فروشگاه شما فراهم می کند و معمولاً قفسه ها به صورت پیش ساخته یا سفارشی در دسترس هستند. نوع چوب مورد استفاده (معمولاً بلوط یا افرا) گزینه دیگری را در اختیار شما قرار می دهد که با پرداخت های مختلف مانند افرا برای زیبایی دنج گرم و خاکستر سبک برای سبک مدرن اسکاندی در نظر بگیرید. در نهایت، نوع قفسه فروشگاهی که انتخاب می‌کنید به فروشگاه ترجیح شما و مشتریان شما بستگی دارد. قفسه‌بندی‌های چوبی می‌توانند محیطی دوستانه‌تر ایجاد کنند، در حالی که قفسه‌بندی‌های فلزی ممکن است برای یک فروشگاه خودرو بهتر باشد.

کیفیت قفسه فروشگاهی

قفسه‌بندی فروشگاهی معمولاً بسیار بادوام است و از مواد باکیفیت و بادوام ساخته می‌شود. اگر چیزی چوبی، سیمی یا فلزی می‌خواهید، گزینه‌هایی وجود دارد.

قیمت قفسه بندی فروشگاهی

محبوب ترین و همه کاره ترین گزینه قفسه بندی برای محیط های خرده فروشی و نمایشگاه است. قیمت قفسه فروشگاهی متفاوت هستند بنابراین برای اطلاع از قیمت انواع قفسه بندی فروشگاهی و خرید آن به فروشگاه مراجعه نمایید.

هدف نهایی از قفسه فروشگاهی چیست؟

علاوه بر به حداکثر رساندن فضای فروشگاه خود، از قفسه ها و نمایشگرهای خرده فروشی خود استفاده می کنید تا محصولات خود را به گونه ای ارائه دهید که منجر به افزایش سودآوری شود. این افزایش سودآوری هم شامل محصولات شما و هم محدوده محصولات در فروشگاه های شما می شود. در صورت اجرای صحیح، قفسه های فروشیگاهی شما همچنین به شما این امکان را می دهند که از اتلاف غیر ضروری فضای خود جلوگیری کنید.
انواع قفسه بندی فروشگاهی
قفسه فروشگاهی ما برای نمایش محصولات شما در فروشگاه عالی است. این سیستم با ابعاد ماژولار و موجود در یک نسخه یک یا دو طرفه، می تواند کاملاً متناسب با پیکربندی منطقه فروش شما باشد و در عین حال توانایی نگهداری انواع مختلف محصولات را ارائه می دهد. این در طیف گسترده ای از رنگ ها عرضه می شود، بنابراین می تواند ظاهری که می خواهید برای فروشگاه شما داشته باشد.
تعداد بازدید این مطلب : 1588
تماس با ما
آدرس: میدان حسن آباد، روبه روی درب آتش نشانی ، پلاک 3
موبایل : 09124866548 - 09122167813
تلفن : 02166701410 - 02166711464
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح