09124866548

قفسه بندی برای کتاب + کیفیت و قیمت عالی + ارسال فوری و رایگان

خیلی از افراد اذعان می‌ کنند که با قفسه بندی کتابخانه خود، میل به کتاب خواندن در این افراد بیشتر شده است. این موضوع از لحاظ تجربی و علمی به اثبات رسیده است. چرا که نظم، خود عاملی برای انجام خیلی از کارهاست. اما اینکه قفسه فلزی برای کتاب و کتابخانه انتخاب کنیم یا نوع دیگری، بسته به عوامل زیادی خواهد داشت. ما در این مقاله به بررسی کامل قفسه فلزی برای کتاب خواهیم پرداخت تا بتوانیم کمک حال شما در این مسئله باشیم.

قفسه بندی کتاب چگونه می تواند عاملی برای کتاب خواندن شود؟

برای اینکه این موضوع بیشتر برای شما عزیزان روشن شود، بگذارید تا مثالی برای شما بیاوریم. فرض کنید می خواهید زبان انگلیسی را فرا بگیرید؛ آیا اگر در یک آموزشگاه شیک و مرتب شروع به یادگیری کنید بهتر می توانید این زبان را فرا بگیرید یا یک آموزشگاهی که از ظاهر نا مناسبی برخوردار است؟ این نشان می دهد که دکوراسیون داخلی کتابخانه می تواند عاملی بسیار تاثیر گذاری در خواندن شما باشد. چرا که می تواند روحیه و انرژی شما را به کلی تحت تاثیر قرار دهد. بهترین راهکار هم این است که یک بخش از خانه خود را با قفسه فلزی برای کتاب ها، اختصاص دهید.

قفسه فلزی برای کتاب چه اندازه ای باید داشته باشد؟

دقت داشته باشید که قفسه های فلزی یکی از اجزا بسیار تاثیر گذار در نمای داخلی خانه شما خواهند بود. اما طبق تجربه ای که داریم، قفسه ها به خودی خود، نقش اصلی را در این موضوع نخواهند داشت. به همین دلیل هم توصیه ما بر انتخاب قفسه فلزی برای کتاب با اندازه متناسب با آن مکان است. چرا که اندازه خیلی بزرگ، صرفا هزینه های شما را بالا خواهد برد و تاثیر آنچنانی در دکوراسیون داخلی شما نخواهد داشت. این که چه اندازه ای برای قفسه فلزی برای کتاب ها انتخاب کنید، بسته به ظرفیت آن مکان دارد. اگر بخش بزرگی را برای خواندن کتاب اختصاص داده اید، باید اندازه قفسه های شما نیز بر همین مبنا افزایش پیدا کنند. اما اگر بخش کوچکی در خانه به این فضا اختصاص داده اید، باید با توجه به همین میزان، از قفسه های کوچک تر استفاده کنید. البته این را هم در نظر بگیرید که اندازه کتابخانه و قفسه های آن، به تعداد کتابی که شما قرار است استفاده کنید، بستگی خواهد داشت.  برای این که حس خواندن به شما بیشتر القا شود، می توانید قسمتی از این قفسه ها را برای گلدان یا اشیا تزیینی دیگر قرار دهید. اما به هیچ عنوان فضای زیادی را برای این کار اختصاص ندهید. چرا که تزیینات بیش از حد، حس خواندن شما را کور خواهد کرد.

انواع قفسه فلزی کتاب

اما علاوه بر اندازه، بهتر است با انواع این قفسه ها نیز آشنا باشید تا بتوانید بهترین گزینه را برای کتابخانه خود انتخاب کنید. این موارد شامل انواع زیر است:
1- قفسه فلزی برای کتاب تک ستونه
قفسه های تک ستونه به گونه ای هستند که کتاب ها به صورت افقی روی آن ها قرار می گیرند. این یعنی ارتفاع این قفسه ها، از طول آن ها بیشتر خواهد بود. معمولا در کتابخانه ها، کتاب ها را به صورت عمودی در یک ردیف قرار می دهند، اما این نوع قفسه به گونه ای است که کتاب ها باید در یک ستون و روی هم سوار شوند. به همین دلیل شاید خیلی در کتابخانه ها کاربردی نداشته باشد. اما باز هم به سلیقه شخص، ممکن است چنین قفسه ای که به کار گرفته شود.
 
2- قفسه فلزی برای کتاب چند ستونه
همان طور که از نام آن مشخص است، از چندین ستون تشکیل شده است. معمولا در کتابخانه ها، این نوع قفسه کاربرد بیشتری دارد؛ چرا که می توان طرح های مختلفی را با استفاده از ایده های جدید، روی آن پیاده کرد. به علاوه، دیگر نیازی به قرار دادن کتاب ها به صورت افقی در قفسه نخواهد بود. شما می توانید با توجه به چند ستونه بودن آن، کتاب ها را به دسته های مختلف تقسیم کنید و هر یک را در قفسه جداگانه ای قرار دهید. بسته به این که چه مارک و مدلی برای کتابخانه خود انتخاب کنید، می توانید به همان نسبت، حجم و وزن بیشتری از کتاب ها را نگهداری کنید. معمولا قفسه های معمولی، می توانند حدود 20 کیلوگرم از وزن کتاب ها را تحمل کنند. اما این عدد می تواند بیشتر از این هم باشد.
 
3- قفسه فلزی برای کتاب طبقه طبقه
این نوع کتابخانه به نسبت دو نمونه قبلی، در بین کتابخانه ها، طرفدار بیشتری دارد. این نوع قفسه بندی با توجه به طبقه طبقه بودن آن، می تواند گزینه مناسبی برای مکان های کوچک هم باشد. چرا که شما می توانید از ظرفیت کم یک اتاق، بیشترین بهره را ببرید. هر ستون از قفسه های این کتاب خانه به چند طبقه تقسیم می شود که این موضوع، می تواند به تقسیم بندی کتاب های شما هم کمک بیشتری کند. در واقع اگر به دنبال برقراری نظم بهتری بین کتاب های خود هستید، می توانید این مدل از قفسه بندی فلزی برای کتاب ها را انتخاب کنید.
شماره تلفن برای خرید قفسه بندی کتاب چه شماره ای است ؟
جهت خرید قفسه کتاب ، با شماره موبایل 09124866548 تماس بگیرید .
ارسال قفسه کتاب به چه صورت می باشد ؟
ارسال قفسه بندی برای کتاب به صورت رایگان و فوری انجام می شود . هزینه نصب قفسه نیز معمولا 10 درصد فاکتور می باشد.
کدام قفسه کتاب برای من مناسب است ؟
جهت مشاوره و انتخاب بهترین نوع قفسه برای کتاب با ما تماس بگیرید.
قیمت قفسه بندی کتاب چند است ؟
قیمت قفسه برای کتاب با توجه به حجم درخواستی و جنس مورد نظر متغیر می باشد.
تعداد بازدید این مطلب : 523
تماس با ما
آدرس: میدان حسن آباد، روبه روی درب آتش نشانی ، پلاک 3
موبایل : 09124866548 - 09122167813
تلفن : 02166701410 - 02166711464
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح