09124866548

قفسه بندی انباری و خانگی + لیست قیمت 1401 + ارسال رایگان و فوری

نوع دیگری از قفسه بندی، قفسه بندی انباری می باشد. همانطور که از نامش پیداست در انباری های خانگی و منازل کاربرد دارد. در یک انباری خانگی با متراژ کم هنگامی که قفسه های مخصوص انباری نصب می کنیم هم در فضا صرفه جویی خواهد شد، هم چیدمان مرتب تری خواهیم داشت و همینطور به وسایل نگهداری شده در انباری دسترسی راحت تری داریم . امروزه به دلیل فضای کم و متراژ کوچک منازل و ازدیاد وسایل استفاده نشده این نوع قفسه بندی بسیار رواج پیدا کرده و کار را برای اعضای خانواده راحت کرده است . بسیاری از انباری های خانگی محل نگه داری مواد غذایی ای هستند که به صورت عمده خریداری شده یا محل نگهداری لوازم خانگی ای که استفاده نمی شود یا دیر به دیر مورد استفاده قرار می گیرد می باشد که با وجود قفسه بندی انباری خانگی میتوان به راحتی این وسایل را بدون ایکه صدمه ای ببینند نگه داری کرد . شما فرض کنید در صورت نگهداری وسایل شکستنی وقتی قفسه ای نباشد مجبور خواهیم شد که وسایل را روی هم تلنبار کنیم و ممکن است یه احتمال زیاد دچار شکستگی و آسیب شود و موجب ضرر می شود. پس چه بسا که با نصب قفسه بندی انباری مخصوص خانگی و منازل از این صدمه ها جلوگیری و انباری ها جلوه ی زیبا تر و مرتب تری داشته باشند .
جنس قفسه های انباری خانگی و منازل بنا به سلیقه ی مشتری از جنس فلز، چوب و ... می باشد. قفسه های از جنس فلز برای اقلام سنگین تر استفاده می شود و از قفسه های جنس چوبی برای اقلام سبک تر زیرا احتمال شکستگی فلز بسیار بسیار کمتر از چوب و جنس های دیگر موجود در بازار می باشد . و همچنین بنا به خواسته ی مشتری ممکن است رنگ های و طراحی های مخصوص سلیقه مشتری ها به دلیل زیبا شدن محیط انباری به این قفسه ها زده شود که زیبایی را دو چندان میکند . از قفسه ها میتوان در انباری ها ، اتاق خواب، آشپزخانه و ... در طرح های مختلف استفاده کرد.

قفسه بندی انباری منزل

با توجه به این که اندازه و متراژ خانه ها معمولا کم است، یک انباری کوچک برای آن در نظر می گیرند. این انباری به خصوص برای ساختمان هایی که از چند واحد برخوردار است، خیلی می تواند کمک کننده باشد. اما باید دقت داشته باشید که برای قرار دادن تمام وسایل خود، نیاز به طبقه بندی اصولی این انباری خواهید داشت. به همین دلیل هم برای قفسه بندی انباری کوچک باید توجه ویژه داشته باشید. اگر بتوانید از تک تک فضاهای موجود در این انباری استفاده بهینه داشته باشید، می توانید تک تک وسایل اضافی خود را در آن جای دهید. اما اگر چنین نباشد، ممکن است این گونه تصور کنید که این مقدار انبار برای شما کافی نیست. بسته به تعداد و وزن وسایل، باید جنس قفسه بندی انباری را هم مشخص کنید. اگر وسایل شما در تعداد و وزن زیادی هستند، بهتر است به سراغ متریال های فلزی بروید. چرا که دوام بیشتری خواهند داشت. اما اگر وزن کمتری دارند، می توانید از چوب هم استفاده کنید. معمولا برای انباری های کوچک یک ساختمان، توصیه شده است تا از انواع فلزی استفاده کنید. اما دقت داشته باشید که بهترین قفسه بندی انباری، آن قفسه ای است که بتواند هم تعداد بیشتری وسایل را در خود جای دهد و هم این که بسته به نیاز شما، قابل تنظیم باشد.

قفسه بندی فلزی انباری

همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم، بهتر است برای انباری خود از این نوع قفسه بندی استفاده کنید. دلیل آن هم این است که معمولا افرادی که از قفسه بندی برای انباری خود استفاده می کنند، صرفا به دنبال نگهداری از وسایل خود هستند. این یعنی بیشتر به دنبال استحکام بالاتر هستند. اما استفاده از چوب به عنوان متریال قفسه بندی، نمی تواند گزینه خوبی برای انباری باشد. چرا که قفسه بندی های چوبی، بیشتر برای قسمت هایی به کار گرفته می شوند که بتوانند علاوه بر دسته بندی اقلام، زیبایی آن مکان را هم حفظ کنند. اما انباری جایی نیست که نیاز به هزینه اضافی برای زیبایی داشته باشد.

مزایای قفسه بندی انبار

مزایای قفسه بندی، بیش تر خود را برای انبارهای بزرگ نمایان می سازد. چرا که در انبارهایی با این اندازه، نیاز به دسته بندی و برقراری نظم، بیشتر خود را بروز می دهد. به همین دلیل هم یکی از مزایای استفاده از قفسه بندی چه برای انبارهای بزرگ و چه کوچک، دسته بندی و برقراری نظم مناسب بین اقلام مختلف است. به علاوه، در برخی از انبارها، بسته به نوع اجناسی که در آن جا نگهداری می شود، باید از قفسه بندی مناسب آن استفاده کرد. چرا که ممکن است در اثر نفوذ آب و رطوبت، تمامی اجناس فاسد شده و فرد ضرر زیادی را متحمل شود. به علاوه، از دیگر مزایایی که می توان برای قفسه بندی انبار ذکر کرد، راحتی شما در دسترسی و جابه جایی اقلام مختلف است. معمولا در انبارهای بزرگ، نیاز است تا نیروی انسانی مدام در حال حرکت باشد و بتواند در کمترین زمان، پاسخگوی مشتریان خود باشد. استفاده از قفسه بندی برای انبار سبب می شود تا فرد بتواند راحت تر کار فاکتور کردن محصولات را انجام دهد و هیچ محصولی از قلم نیفتد.

معایب قفسه بندی انبار

خود استفاده از قفسه بندی، معایبی به همراه ندارد. بیشترین مشکلی که صاحبان انبار با آن دست و پنجه نرم می کنند، نصب انواع مختلف قفسه بندی است. بسته به نوع قفسه بندی که انتخاب می کنید، نیاز به پروسه مجزایی برای نصب خواهد داشت. به علاوه، باید بسته به منطقه ای که در آن انبار خود را دایر کرده اید، نوع قفسه بندی مناسب را انتخاب کنید. در غیر این صورت، معایب هر یک از انواع قفسه بندی، گریبان شما را خواهند گرفت. به عنوان مثال، اگر در یک منطقه مرطوب از انواع فلزی استفاده کنید، مطمئنا با زنگ زدگی چنین قفسه بندی هایی مواجه خواهید شد. به علاوه، اگر به درستی قفسه بندی انبار را انجام ندهید، ممکن است دسترسی نیروی انسانی را کاهش دهید. این یعنی ممکن است قفسه بندی اصولی را انجام نداده و در نتیجه آن، فضای رفت و آمد نیروی انسانی در انبار محدود شود.

قیمت قفسه بندی انباری

دقت داشته باشید که هزینه تمام شده برای قفسه بندی یک انباری، بسته به اندازه و متراژ آن می تواند متفاوت باشد. به علاوه، قیمت انواع قفسه بندی انبار بسته به جنس و کیفیتی که دارند، در بازار ایران متغیر است. شما باید برای تهیه بهترین قفسه بندی، به دنبال انواعی از آن بگردید که هم برای انباری شما مناسب باشند و هم این که از کمترین قیمت برخوردار باشند. این اصل را در نظر داشته باشید که لزوما، بالاترین قیمت نمی تواند تضمین کننده بالاترین کیفیت برای شما باشد. چه بسا شما قفسه بندی فلزی در بالاترین قیمت را برای یک منطقه شرجی تهیه کنید، اما نتواند به اندازه یک قفسه بندی با قیمت پایین تر دوام بیاورد. به همین دلیل هم، توصیه شده است در انتخاب بهترین نوع قفسه بندی انباری، دقت لازم را داشته باشید.

تلفن برای خرید قفسه بندی انباری چه شماره ای است ؟
برای خرید و سفارش قفسه بندی انباری با تلفن 09124866548 تماس بگیرید.
کدام قفسه انباری برای من مناسب است ؟
برای مشاوره رایگان و انتخاب بهترین نوع قفسه بندی برای انباری با ما تماس بگیرید .
هزینه ارسال و نصب قفسه انباری به چه صورت می باشد ؟
ارسال قفسه انباری به صورت رایگان و فوری انجام می شود. هزینه نصب قفسه انباری معمولا 10 درصد قیمت کل سفارش می باشد.
قیمت قفسه انباری چند است ؟
قیمت قفسه بندی انباری با توجه به حجم سفارش و نوع جنس درخواستی متغیر می باشد.
تعداد بازدید این مطلب : 1921
تماس با ما
آدرس: میدان حسن آباد، روبه روی درب آتش نشانی ، پلاک 3
موبایل : 09124866548 - 09122167813
تلفن : 02166701410 - 02166711464
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به مرکز فروش تجهیزات فروشگاهی در تهران می باشد .
طراحی سایت و سئو : ایران طراح